S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

 


Úvod »Přívěsová technika»Voda, čerpadla, spojky, spony » Olejový filtr KNECHT OC 21


        

Olejový filtr KNECHT OC 21

Filtr oleje MAHLE ORIGINAL OC 21

akce


0x
skladem ano

 

Dostupnost: Skladem
Číslo produktu: OC 21
Výrobce: MAHLE
EAN kód: 4009026000014
Nelze uplatnit slevový kupón
naše cena bez DPH : 57,02 Kč
naše cena s DPH (21 %):
69,00 Kč
Hlídací pes:
Hlídací pes

do košíku:
  ks  
Číslo dílu MAHLE Original 72014397
Číslo dílu KNECHT 72014371
 
 
Rozměry:
 
Gehäuse Ø [mm] (D) 76,0 mm
Gehäusehöhe (h) 78,5 mm
Gesamthöhe (H) 80,0 mm
Anschlussgewinde (M1) 3/4"-16UNF-2B
Aussen - Ø (d2) 72,0 mm
Innen - Ø (d3) 62,0 mm
 
 

OEM čísla (originální čísla automobilky):

BEDFORD 7973429

BEDFORD 7884256

BEDFORD 7965051

BEDFORD 7984256

BEDFORD 7973235

FENWICK 8102165

FORD 631M6714AA

FORD 2735E6714B

FORD 5008678

FORD 5011780

FORD A700X6714AA

FORD 5011782

FORD 1555370

FORD A770X6714NA

FORD 5013143

FORD DOAY6731A

FORD 1553370

FORD 741M6714CA

FORD 1559937

FORD 5003968

FORD 5003329

FORD 691M6714AA

FORD 6041176

FORD 741M6714AA

FORD A770X6714SA

FORD A690X6A692RA

FORD 1498014

FORD 5002530

FORD 1457512

FORD 1462805

FORD 5013319

FORD A770X6714ACA

FORD A760X6714KA

FORD DORY6731A

FORD 5003929

FORD 5003914

FORD 5004926

FORD DIPJ9714AA

FORD 5003930

FORD 741M6714BA

FORD A770X6714TA

FORD 1536304

FORD 5003331

GMC 7984326

GMC 93156958

GMC 93156299

GMC 90027778

GMC 7984256

GMC 6438162

INNOCENTI 38186376

OPEL 650369

OPEL 650400

OPEL 650365

OPEL 93156958

OPEL 650364

OPEL 90027778

OPEL 09281199

OPEL 2866477

OPEL 650352

OPEL 93156299

OPEL 650373

OPEL 650371

OPEL 650370

OPEL 7984256

OPEL VOF136

PEUGEOT 1109-C5

ROVER 12G2400EVA

ROVER TAM1113

ROVER 12G2400

ROVER 13H9104

ROVER 13H9090

TALBOT 6100448

TALBOT 75061410

TALBOT 74221405

VAUXHALL 93156958

VAUXHALL 93156299

VAUXHALL 7984256

VAUXHALL VOF136

STEYR 5081070030

STEYR 50810787

KRAMER 003634334

COCKSHUTT EPP4.3P25

YALE&TOWNE 440002266

LOMBARDINI 904217540

LOMBARDINI 2042175040

LOMBARDINI 500217536

LOMBARDINI 276217536

DEUTZ 1163420

MANITOU 105508

HARLEY-DAVIDSON MC 6380580A

HARLEY-DAVIDSON MC 6380580T

HARLEY-DAVIDSON MC 6380580

HARLEY-DAVIDSON MC 6379677

HARLEY-DAVIDSON MC 63796-77A

HARLEY-DAVIDSON MC 6380683

OWViMGRmOT
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: